Організація концертів групи Пан Карпо

ЗАПАЛИТЬ ДРАЙВОМ
НА ВАШОМУ СВЯТІ

Ідея створення українського гурту жартівливого формату прийшла не так давно – у 2018році. За рік свого існування наш колектив став пізнаваним у знаменитих естрадних кругах завдяки великій і потужній силі позитиву, яким ми стараємось сповнити наші пісні.

Ми – прогресивний колектив української авторської пісні, в якій намагаємося передати справжнє українське життя та прагнення до кращого, не втрачаючи гумору.

Приймаємо замовлення на проведення концерту Пан Карпо в містах України за попередньою домовленістю. Директор гурту – Інна Негур – запропонує найкращі умови проведення вашого заходу, незалежно від його тематики. Виїжджаємо з власною програмою та концертним обладнанням для створення драйвової атмосфери на:

  • корпоративах;
  • концертах;
  • весіллях, ювілеях;
  • фестивалях і конкурсах;
  • в клубах, ярмарках та інших заходах.

У власному розпорядженні маємо концертне та сценічне обладнання вищого ґатунку, що відповідає європейським вимогам та стандартам, яке пропонуємо іншим гуртам та організаціям на правах оренди.

Драйвовий український гурт закликає жити позитивно

Значну частину пісень супроводжують оригінальні кліпи, зняті в специфічному українському етностилі. Важливий акцент робимо на виконанні своїх пісень саме рідною мовою, оскільки на даному етапі для нас і нашої країни це являється дуже важливо.Незважаючи на вибір музичного стилю і виконання українською мовою, наші роботи – актуальний, сучасний і цікавий продукт, яким цікавиться молодь, адже тексти не мають жодної заангажованості та сумного підтексту.

Замовлення концерту Пан Карпо

Українським слухачам пропонуємо новий продукт – цікавий, живий, веселий. Авторство пісень та музики належать нашому гурту без копіювання та аналогій. Жартівливий український стиль виконання авторського репертуару гарантовано принесе позитивний настрій.Організація концертів і гастролей групи Пан Карпо знаходиться на стадії планомірного планування, тому очікуємо запрошень до виступу перед вашою аудиторією.Щоб мати нагоду насолоджуватися простим стилем вихідців з народу, телефонуйте, пишіть листи на електронну пошту або виходьте на зв’язок через будь-який офіційний інтернет-ресурс.Організація концертів заходів Пан Карпо не потребує багато клопоту, оскільки гурт має необхідне матеріальне забезпечення для проведення вашого свята.

Квитки на концерти гурту

Замовлення квитків на концерт Пан карпо можна здійснити через наш інтернет-сервіс. Достатньо замовити необхідну кількість місць, заповнивши електронну форму на нашій сторінці.Запланована програма здійсниться в будь-якому разі і принесе вам багато феєричних вражень від якісного, чистого і об’ємного звуку, позитивного репертуару та фантастичного освітлення.

Ваші думки та пропозиції

Працюємо для наших слухачів і в їхні інтересах, тому завжди відкриті до зворотного зв’язку, реагуємо на ваші ідеї та пропозиції стосовно покращення і актуалізації творчої діяльності та проведення концерту Пан Карпо в вашому місті.ЗАМОВИТИ ВИСТУП ГУРТУ ПАН КАРПО У ВАШОМУ МІСТІ ЧИ СЕЛІ ДУЖЕ ЛЕГКО, ДОСТАТНЬО ЗАТЕЛЕФОНУВАТИ КОНЦЕРТНОМУ ДИРЕКТОРУ І ДОМОВИТИСЬ ПРО ДАТУ ТА ЧАС ВИСТУПУ. +38 (063) 607-1227; +38 (067) 709-1594; ІННА

Організація концертів у містах

Всі приємні та гарні події у житті, здебільшого, супроводжуються відповідною піснею. Так чому не зробити міське свято досконалим, додавши до розваг, смачної їжі, спілкуванню з друзями, якісну, запальну музику? А може влаштувати закриту вечірку, яку всі учасники будуть згадувати багато років?

Сьогодні популярно запрошувати на концерти в міста/селища відомі музичні колективи або колективи-початківців, для того, щоб створити приємну атмосферу з відчуттям справжнього свята. На концерті у вашому місті ми зможемо здивувати, порадувати унікальністю та оригінальністю. Вирішили замовити в своє місто музичний колектив? Ми завжди готові зарядити позитивним настроєм за допомогою справжньої, колоритної авторської пісні на українській мові. Ми впевнені, що отримані після свята емоції, люди будуть згадувати не один місяць та навіть рік.

Можна замовити концерт закритого типу (в ресторані, концертній залі, в залежності від кількості слухачів), під відкритим небом, наприклад, на честь Дня міста або іншої значимої події. Ми готові обговорити різні варіанти і в індивідуальному порядку підійдемо до кожного заходу/концентру.

Варто нагадати, що наприкінці квітня нам виповнюється 2 роки, і на честь цього ми готуємо грандіозне шоу, з яким, можливо, вирушимо в тур по Україні. Готові розглянути пропозиції з різних міст.

Замовлення виступу Пан Карпо

Одним з колективів, що просто увірвався на естраду за останні два роки, є «Пан Карпо». Сама назва колективу вже вказує на репертуар – колоритна, запальна, в дусі українських традицій музика. Ми даруємо свій настрій, часточку своєї душі слухачам на корпоративах, весіллях, фестивалях, концертах вже на протязі двох років, і націлені на продовження свого творчого шляху, бо ідей дуже багато, залишилось тільки втілити їх у життя.

Замовити виступ Пан Карпо можна на сайти або в телефонному режимі (всі номера телефонів вказані у вкладці «Контакти»). Розкажіть директору або PR-менеджеру про свої вподобання, у вже на святі отримайте заряд енергії, драйва та позитиву.

Замовлення концерту на корпоратив

Наближаються новорічні корпоративи, коли є бажання розрядити нудне застілля якісною та запальною музикою. Наш репертуар – це нотка позитиву, гарний настрій, драйв. Залишайте свої замовлення заздалегідь та будьте впевнені, що навіть на хвилину ви не пожалкуєте про свій вибір.

Про існуючий графік замовлень концертів на корпоративи можна дізнатися у директора та узгодити з нею зручні для вас час та місце проведення виступу. Ми працюємо по всій Україні та за кордоном.

КОНТАКТИ:

Робочі дні:
Понеділок – П’ятниця

Call Now Button