Оренда звуку на захід

Якість звуку першочергово впливає на загальне враження людини від великого організованого свята. Найчастіше виконавці та організатори свят орендують сценічне обладнання, оскільки скористатися такими послугами вигідніше за рахунок невеликої ціни прокату в порівнянні із вартістю техніки, що дарує дійсно якісній звук. Зменшуються витрати на самостійне транспортування, монтаж, зберігання музичних приладів.Тому послуга оренда звуку набирає популярності, оскільки великі свята з широкою культурною програмою влаштовуються із різних нагод:
 • відкриття великих комерційних об’єктів;
 • святкування свят Нового року, Дня Святого Валентина, Івана Купала та інших в різних містах України;
 • корпоративи;
 • ярмарки, фестивалі;
 • річниці, весілля, ювілеї;
 • виступи естрадних виконавців під час творчого турне;
 • концерті присвячені пам’ятним датам та дням заснування міст і обласних центрів.
Це лише короткий перелік випадків, коли організаторам заходів вигідна оренда звуку та професійний її супровід. Такий підхід залишає керівникам заходів вільний час для підготовки інших моментів.Наша компанія залюбки пропонує прокат висококласного обладнання для проведення заходів у приміщеннях різного розміру та на відкритих площадках.

Якісний звуковий супровід свята – основа успіху

Потужний и чистий звук, що рівномірно ллється по залу, приносить естетичне задоволення. Щоб забезпечити масштабний захід хорошим рівномірним звучанням, відсутністю приглушених зон та відсутністю зворотного повернення звуку, потрібні фахівці, які правильно установлять і налаштують акустичні прилади.Наша компанія пропонує прокат власної техніки – лінійний масив Line Array Beyma, що відповідає найвищим стандартам акустичного обладнання.Оренда звуку відчутно підніме ваш захід на люкс рівень. Переваги використання лінійного масиву:
 • легкість транспортування за рахунок компактності і невеликої ваги (до 15 кг);
 • швидкість та простота підключення;
 • простота налаштування.
Крім цього, гості і присутні на святі відчують об’ємний звук, котрий лунатиме без дратівливих скрипів та зайвого шуму.

Оренда звуку для заходів важлива складова підготовки до проведення будь-якого свята. Знайти відповідального і добросовісного партнера поставника обладнання досить складно, оскільки у кожного агентства свої вимоги до клієнтів. Наша мета – зробити життя людей яскравішим та позитивним, тому ми із задоволенням ділимося своєю сценічною технікою, щоб люди мали можливість слухати музику якісно, без скрипів і шуму.

Оренда звуку в нашій компанії – не лише можливість використати технічні прибори. Команда звукооператорів, технічних налаштувальників допоможуть із транспортуванням, монтажем, підключенням звукової апаратури. За бажанням клієнта дипломовані та досвідчені працівники культури візьмуть на себе обов’язки по підготовці звукового супроводу до свята. За умови оренди комплексу світлового, звукового і сценічного обладання звукорежисери нашої компанії візьмуть на себе обов’язки по звуковому супроводу на себе безкоштовно.

Ціна оренди звуку приваблива, а комплекс додаткових послуг настільки широкий, що ви отримаєте задоволення від співпраці з нами, а ваші слухачі – неймовірне задоволення та позитивне враження!

Лінійний массив Line Array Beyma – вершина чистого звучання

Оренда звуку для заходів потребує великої кількості пристроїв, кожен із яких має своє функціональне призначення, а його відсутність або поломка може зірвати проведення заходу.
 • завдяки потужному підсилювачу музика лунає на велику дистанцію за рахунок вертикальної подачі звуку;
 • завдяки потужним колонкам звук пронизує простір рівномірно, дарує повний діапазон частот із високою деталізацією звуків;
 • має розширене низькочастотне звучання;
 • завдяки фільтрації звуку слухачі не зморщаться від скрипів, оскільки їх вони не почують, звуки завжди чіткі, детальні, приємні;
 • пристрій демонструє відмінну роботу в умовах екстремального звукового тиску.
Завдяки невеликій геометрії система легко встановлюється у потрібних місцях, займаючи мало корисної концертної площі.Наша мета – зробити артистичну діяльність простішою, а настрій слухачів – позитивним. Тому рекомендуємо використовувати якісну апаратуру для приємного святкування.

Оренда звуку

Будь-який захід здатен стати більш яскравим, завдяки якісному музичному супроводу. Бо гарний звук – це невід’ємна частина концертів, музичних фестивалів, вечірок, приватних свят. Навряд чи комусь сподобається слухати скрегіт несправної апаратури: такі «спец ефекти» здатні зіпсувати все враження від музичного дійства. Тому сьогодні поговоримо про те, як та за якими правилами повинна відбуватися оренда звукового обладнання. Рушаємо!

Оренда звуку поетапно

Для початку – чому оренда звуку є більш вдалим рішенням, ніж його придбання. Тут все просто:

 1. Якісний звук коштує дорого. Щоб придбати необхідні елементи обладнання, треба викласти чималу суму. Такі витрати може дозволити собі не кожен організатор. А якщо захід планується провести лише один раз, то придбання обладнання зовсім буде невдалим рішенням, тому що витрачені кошти не окупляться.
 2. Оренда звуку для заходу повинна мати професійний підхід. Наші спеціалісти допоможуть підібрати необхідне обладнання для проведення свята, нададуть консультації стосовно супутніх запитань. В деяких випадках, подбають про розробку індивідуальної акустичної системи.
 3. Оренда колонок автоматично означає їх доставку до місця проведення заходу (концерту/фестивалю), підключення та налаштування всього музичного обладнання. Вам не доведеться піклуватися про організаційні моменти, бо всі нюанси ми оговорімо заздалегідь, а потім все врахуємо під час доставки.
 4. Ідеальна гармонія світла та звуку. Взяти в оренду звукове обладнання можна разом з іншою апаратурою. Завдяки цьому відкриваються широкі можливості для створення повноцінного шоу, яке гарантовано здивує глядачів вашого свята.

Головна вимога до звуку – чисте та чітке звучання без сторонніх шумів. Важливо, щоб гості заходу мали змогу розслабитися та насолоджуватися музикою, а не прислуховуватися до кожного слова, що лунає з колонок.

Оренда звуку для заходу: враховуємо всі деталі

Щоб музична подія відбулася на гідному рівні, варто правильно підійти до питання оренди обладнання. Вибір звуку залежить від багатьох факторів, насамперед від:

 • специфіки заходу;
 • площі приміщення/території де воно заплановане;
 • цільової аудиторії свята.

Чим масштабніше подія, тим чіткіше та гучніше повинен бути звук. Фестивалі, концерти відомих виконавців, на яких очікуються десятки тисяч глядачів, потребують максимально потужної професійної апаратури, що перевищує 60 кВт. Для заходів, що планується проводити на відкритому повітрі, може знадобитися акустика потужність навіть до 100 кВт.

Для свят та концертів на відкритих майданчиках, де кількість відвідувачів не перевищує 1500-3000 глядачів, підійде музичне обладнання потужністю 30-60 кВт. Для більш «компактних» проектів замовляють колонки на 15-30 кВт. Цього буде достатньо, щоб забезпечити звуком концерт на 500-1000 глядачів, а також приватні заходи різних напрямків (корпоративи, конференції, презентації).

Зверніть увагу: всі нюанси надання послуг, їх вартість, обговорюються індивідуально. На фінальну цифру можуть впливати особливості заходу, перелік обладнання та багато інших факторів.

Бажаємо незабутнього свята в супроводі чистого звуку!

Детальна інформацією по оренді звукового, світлового чи сценічного обладнання: +38 (098) 123-00-50 

КОНТАКТИ:

Робочі дні:
Понеділок – П’ятниця

! Усі поля обов'язкові до заповнення

Call Now Button