СВІТЛОВЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ СЦЕН ТА ПОДІУМІВ

Масове дійство із залученням численної публіки повинне відповідати вимогам глядачів відносно оформлення сцени, до якої будуть прикуті погляди. Оренда світлового обладнання дозволяє в кращому вигляді піднести концертну програму, незалежно від таланту артистів і дизайну сцени. Створюючи потрібну візуалізацію, світлові промені правильно розставляють акценти, збільшуючи насолоду глядачів від отриманої картинки.Супровід культурного заходу світловими ефектами дозволяє присутнім гостям відчути всю запальну атмосферу. Доведено, що світло більшою мірою впливає на самопочуття людини, ніж інші чинники. Окрім цього, світло стимулює організм до кращого позитивного сприйняття. Тому супровід масових заходів кращими світловими ефектами – гарантія успіху.

Чому краще орендувати світло для сцени саме у нас?

Оренда світлового устаткування є затребуваною послугою, оскільки проведення масових заходів має разовий або епізодичний характер. Придбання особистої світлової техніки викликає проблеми з обслуговуванням, ремонтом, транспортуванням, налаштуванням і зберіганням великогабаритних приладів і вузлів.Оренда світлового обладнання для заходів різного характеру є пріоритетним напрямом діяльності нашої компанії. Пропонуємо комплекти техніки для освітлення наступних заходів:
 • маркетингових акцій;
 • презентацій, тренінгів;
 • тематичних вечорів;
 • відкриттів нових торгових і комерційних відділень;
 • весіль і ювілеїв;
 • корпоративів;
 • святкових концертів в приміщеннях і в умовах відкритої місцевості;
 • інші.
 

Такий вигляд має світлове обладнання встановлене на наших сценах і подіумах. Ви можете взяти в оренду світло окремо або разом зі сценою.

Окрім самої оренди світового обладнання для заходів, у нас клієнти можуть взяти на прокат увесь комплекс техніки, необхідної для проведення свята. В такому разі не доведеться турбуватися про установку і налаштування апаратури.Пропонуємо комплекс послуг із налаштування й обслуговування техніки, постачання лініями електропідключення і додатковими робочими вузлами. Дипломовані техніки встановлять прилади в такій кількості і положенні, щоб глядачі отримали максимальне задоволення від освітлення. Оренда світла для сцени у нашій компанії забезпечить хайпову атмосферу і драйвовий настрій публіки.

Широкий вибір світлових приладів – запорука успішної співпраці

У нас можна взяти в оренду світлове обладнання, яким користується наша група, організовуючи концерти в різних містах України. Також є в наявності багато світлотехніки, яка чудово підійде для заходів, направлених задати особливу атмосферу. Вашій увазі пропонуємо в оренду світлове обладнання для сцени:
 • Light Convers (out:3x1020ch, 1in,);
 • Beam: New Light 7R (16 ch) ;
 • Wash:New Light (13 ch, RGBW) ;
 • Par:City Light (8 ch, RGBW) ;
 • Par: m-Light(6 ch, RGBW) ;
 • Par: Big (5 ch, RGB);
 • Blinder 4х1, 2х2(120V/650W*4 2600W 220/50Hz);
 • Hazer 500w.
Це далеко не вся апаратура, яку ми пропонуємо на прокат для заходів. Детальніше про інші позиції рекомендуємо дізнатися, зателефонувавши нашим співробітникам. Менеджери дадуть вичерпну відповідь на ваші питання, запропонують вигідні умови співпраці та різнобічну допомогу в організації вашого свята.Якщо вам потрібна оренда світла для заходів, то кращим варіантом стане звернення в нашу компанію, адже ми не лише пропонуємо техніку, а особисто користуємося нею і знаємо, як зробити ваше свято яскравим, енергійним і таким, що запам’ятається!

Популярні моделі апаратури

Насиченість яскравими фарбами і різними ефектами залу для глядачів піднімає настрій. Навіть малоемоційна людина не зможе встояти перед вибухом енергії і драйву, якщо його супроводжує запальна подача кольорового яскравого світла. Досягти тагого результату допомагає наступна апаратура:
 • світлодіодна LED M – YL108LED Moving Head Light – рухома голова працює в різних режимах, управляється комп’ютерною програмою, подає розсіяний або точний пучок світла різного колірного діапазону. Тому нескладно буде підібрати потрібні ефекти, які найбільш відповідатимуть тематиці концерту;
 • NewLight M – Y82307R 230w Beam Moving Head – рухлива голова, що світиться. Точно передає яскраве світло, яке розливається по сцені. Завдяки такому приладу наповненість світловими ефектами збільшується, викликаючи у глядачівг захват від побаченого шоу.

Оренда світла для заходу: ми за вами на кожному етапі

Потрібно все якісно організувати? Окрім самого плану проведення заходу, запрошення учасників та глядачів, доводиться ще думати про технічний бік події? Наша команда забезпечить всю технічну базу вашого заходу, включаючи оренду світлового обладнання.

Концепт – ми готові втілювати, як стандартні, так і мега креативні задуми. Здивуємо цей світ разом?

Проект – від ескізу на папері до детальної 3D-моделі вашого заходу. Нам важливо, щоб ви змогли побачити, як все це буде виглядати вживу.

Монтаж орендованого світла для сцени – ми не тільки привеземо вам професійне обладнання, а й самі будемо його налаштовувати та обслуговувати впродовж всього заходу.

Подія – ви займаєтесь своєю роботою та шоу, а ми подбаємо про технічну якість події.

Організуйте захід, а ми подбаємо про технічне забезпечення!

Варто сказати, що проведення будь-якого концерту з використанням сучасних проектувань та оренди світла на захід, забезпечить неймовірний успіх та справить незабутнє враження на глядачів.

Артистам та виконавцям

Для будь-якого артиста важлива складова унікальності його образу, відповідно, і загальної картинки на концерті. Ми пропонуємо розробку сценічного та світлового дизайну, розробку унікального відеоряду, синхронізацію всіх елементів шоу для великих сольних концертів, а також турових концертів з урахуванням оптимізації під специфічні локації. Крім того, ми допоможемо скоротити технічні витрати за рахунок оренди світлового обладнання, звуку та ін.

Виконання самих проектів на найвищому рівні можливе лише у випадку якісної підготовки.

«Пан Карпо» зараз

На даний час ми забезпечуємо найбільші фестивалі Західної України та міста Київ, а також великі сольні виступи та тури для українських та закордонних виконавців. Розробляємо шоу в деталях, починаючи за макету сцени та закінчуючи розробкою світлового та відео шоу разом із музикою.

Звісно ми продовжуємо розвиватися, розширюючи парк обладнання, отримуючи новий досвід та відкриваючи нові технології.

Команда «Пан Карпо» також займається стаціонарними інсталяціями світлового, звукового та іншого медіа-обладнання, а також розробкою індивідуальних акустичних систем.

Якісний, чистий звук та неймовірні можливості світлового обладнання зроблять ваш захід ідеальним. Оренда звукового та світлового обладнання на сайті www.pankarpo.com.

КОНТАКТИ:

Робочі дні:
Понеділок – П’ятниця

! Усі поля обов'язкові до заповнення

Call Now Button