ОРЕНДА СЦЕН ТА ПОДІУМІВ

Без використання сцени провести масовий захід дуже важко, а свято – так взагалі неможливо. Сцена відіграє не тільки роль підвищеного подіуму, на якому виступають ведучі та артисти. Вона слугує каркасом, на який кріпиться декоративний матеріал, екрани, світлове та звукове обладнання.

Прийнято розрізняти сцени за розміром (малі, середні та великі) та типом конструкції. Наша компанія пропонує оренду сцени для заходів різного масштабу та умов проведення.

До вашої уваги:

 • відкриті конструкції різного розміру;
 • сцени із навісом.
Перевага сцени із верхнім перекриттям полягає у надійному захисті від несподіваних кліматичних осадків, що збереже устаткування від передчасного виходу зі строю. Економія на прокаті може призвести до великих компенсаційних виплат за пошкоджену техніку.Щоб правильно обрати розмір і тип конструкції, радимо звернутися до нашої компанії. Фахівці порадять найкращий варіант і запропонують найкращу ціну на оренду сцени та допомогу в організації вашого заходу.

Види сценічних конструкцій

Наш гурт дає концерти в різних містах України. Свята відрізняються високим рівнем облаштування сценічного простору. Високі досягнення пов’язані з доцільнім використанням сценічних конструкцій у кожному конкретному випадку. Пропонуємо власні конструкції в оренду:
 • подіуми будь-якого розміру та конфігурації;
 • сцена Layer в 3 розмірах;
 • сцена Superlift в 2 розмірах.
Сцени типу Layer відповідають найвищим німецьким вимогам до сценічних інженерних споруджень.
Ціна оренди сцени для заходів повністю залежить від її розмірів та виду конструкції. Чим більші вимоги до концертної програми, тим кращою і міцнішою повинна бути сцена для її належного облаштування.

Комплексна оренда – вигідна пропозиція

Окрім оренди сцени для заходів, наша компанія пропонує прокат подіумів, котрі пропонуються в різних варіантах. Максимальна площа такого виробу 10*12.Залежно від умов проведення концерту і його масштабності наші професійні менеджери дадуть пораду щодо правильного вибору конструкції, запропонують допомогу. В разі замовлення оренди обладнання для сцени та самої сценічної конструкції разом послуги транспортування, монтажу та налаштування пропонуємо безкоштовно.Тому разом з нами ваші заходи будуть не тільки феєричними і якісними, але і фінансово виправданими.

Детальна інформація та консультація по оренді сцен та звукового чи світлового обладнання: 

+38 (098) 123-00-50 

 

Сцена Layer 10*8

Для проведення грандіозного заходу з великою кількістю виступаючих з мегапрограмним шоу постає потреба в оренді сцени, здатної витримати дійсно велику кількість апаратури. Дана конструкція дозволяє монтувати великі екрани, рекламні щити та банери. Понад 80 м2, задіяних під концертну програму, розміщають великі танцювальні колективи та додаткове спеціальне обладнання. При цьому в зібраному вигляді облаштунки мають компактні розміри і невелику вагу.

Сцена Superlift 6*4

Сцена даного типу являється найвдалішим варіантом для створення святкової атмосфери  при організації заходу будь-якого рівня і розмаху. Конструкція такого типу легко встановлюється на будь-якій поверхні. Споруда з легкістю витримує вагу концертного облаштування, декорацій та художні колективи..

Сцена Superlift 6*8

Концертна споруда 6*8 типу суперліфт користується небувалою репутацією при організації великих концертів, фестивалів та інших заходів. Масивні опори розміщують на собі рекламну продукцію, а головне – витримують вагу численних освітлювальних приладів, котрі роблять свято більш феєричнім та позитивно наповненим.

Сцена Layer 4*8

Найпопулярніший варіант для концертних заходів невеликого чи середнього розмаху. Площа 4 на 8 метрів дозволяє комфортно виступати артистам, ведучим і танцювальним колективам невеликого складу. Задіяні виступаючі будуть привабливо виглядати за рахунок правильного оснащення світловими приладами. Їх в достатній кількості можна розмістити на інженерних колонах.

Сцена Layer 6*8

Варіант такої споруди найвдаліше використовувати при середньомасштабних концертах. Їхні параметри дозволяють встановити необхідне обладнання і бути впевненим в надійному його кріпленні. Корисна концертна площа 48 м2 задовольняє вимоги танцювальних колективів середньої наповненості.

Такий вигляд мають деякі наші сцени, але конструкцію і зовнішній вигляд можливо налаштувати на Ваш лад.

Оренда сцени для проведення заходів: правильне технічне оформлення для концертів та шоу

Згадайте свій улюблений дитячий мультик або фільм та запропонуйте переглянути цей шедевр кінематографічного мистецтва своїй дитині. Скільки зможе витримати дитина? Хвилин 15-20?

Тепер згадайте, як ви занурювались в цю казкову, фантастичну атмосферу. Які емоції проживали, перемагаючи або програючи разом зі своїми улюбленими персонажами? Той антураж, що ви бачили на екрані, повністю захоплював вашу увагу та дарував по справжньому живі емоції. Так? До-речі, те саме можна сказати про спектаклі лялькових театрів, шоу та вокальні виступи.

Чим далі, тим більш вимогливим стає глядач. І це абсолютно правильно, це нормально. Тому що гаджети, телевізори, аудіо системи з кожним днем стають більш досконалими. І те шоу, що ще 15-20 років тому зводило з розуму, сьогодні викликає лише мляву та втомлену увагу.

Звісно, від майстерності виконавця або акторського колективу залежить багато. Але, навіть найталановитіший актор, навіть на моно виставі зможе отримати однозначний успіх лише за умови правильного технічного оформлення сцени. Тут важливо все, починаючи від конструкції, інсталяції, систем освітлення та доречного музичного супроводу.

Архітектура Ваших ідей – це якісна та гідна організація сценічного простору

Доручіть цю справу нам! Ми реалізуємо усі ваші проекти. Крім того подбаємо, щоб кожен гість заходу почував себе комфортно та безпечно.

Ми пропонуємо:

 • Оригінальний та креативний підхід до моделювання конструкцій, що зможе створити неповторну атмосферу кожної події!
 • Сценічні конструкції. Монтаж/демонтаж сценічних конструкцій будь якої складності, побудова водонепроникного даху сцени без використання талів (навіть у розмірі 12х10м для ще більшої надійності).
 • Подіуми та VIP-зони. Концертні, презентаційні, подіуми для операторів та проведення шоу-програм.
 • Декорування та драпірування сцени, подіумів, VIP-зони та інших конструкцій.
 • Оренда сцени: прибудова вежі для рекламних банерів, конструкції для проекторів та світлодіодних екранів.
 • Захист споруди. Створення різнотипних зон на орендованій сцені для заходів, бар’єрне огородження сцени та інших організаційних площин, турнікети для створення коридорів входу/виходу глядачів.
 • Додаткові конструкції. Гримерки, режисерські рубки, рекламні стенди.

Все це та багато іншого (оговорюється під час підписання договору) входить в послугу «Оренда сцени».

Чому якісне оформлення сцени для концертів є важливим

Згадайте своїх улюблених виконавців. Все починалося з Брітні Спірс, Мадонни, Beyonce або Олега Винника та Олі Полякової, закінчуючи «Вечірнім кварталом» та іншими розважальними групами чи колективами.

Що таке концерт?

Концерт – це цілий водоспад світла, неймовірно якісний звуковий супровід. Врешті решт – це десятки та навіть сотні професіоналів із групи підтримки створюють це шоу, яке ми бачимо та яким насолоджуємося. Так, ми лише бачимо неймовірну картинку, сидячі у глядацькій залі. А насправді – це перфекціоністічно відточений алгоритм, що розписаний по секундам. І що ми отримуємо? Популярність!

Добре це, чи погано, але сьогодні без якісного технічного оформлення сцени для концерту, успіх серед глядацької аудиторії неможливий. Якщо бажаєте отримати на виступі визнання публіки, в першу чергу варто подбати про те, який месседж буде транслювати концерт. Бажаємо успіху!

КОНТАКТИ:

Робочі дні:
Понеділок – П’ятниця

! Усі поля обов'язкові до заповнення