Музика
Пан Карпо

Від « Пана Карпо» — з любов’ю до слухачів

«Пан Карпо» – український музичний гурт, який виконує музику здебільшого в стилі «pop». Колектив сформувався завдяки наполегливості та любові до музики. Золотий склад гурту: лідер та вокаліст Віктор Негур, акордеоніст Володимир Храпливий. В цьому році хлопці презентували свій перший драйвовий альбом «Весна і Секс».

Гурт наш молодий, бо був заснований в День сміху (1 квітня) 2018 року. Весь колектив родом із Могилів-Подільського району. З того часу гурт активно відвідує всі заходи у Вінницькій області. Жартівливі українські пісні припали до душі меломанам, адже весь репертуар повністю новий, без каверзу та копій.

За два роки гурт встиг випустити перший повноцінний альбом.

Скачати музику Пан Карпо

Весна і секс

Альбом «Весна і секс» Пан Карпо зібрав в собі нові, а також нещодавно випущені сингли. Всі пісні були написані поетом-композитором Володимиром Гуменчуком.

«Ці роки були насиченими та драйвовими. Настав час нової епохи та нової історії, над якою вже розпочата активна робота. Ми маємо багато задумів та ідей, які будемо реалізовувати найближчим часом. Ми і далі насолоджуємося творчим процесом та не забуваємо про своїх шанувальників», — розповів фронтмен гурту Віктор Негур.

Гурт продовжує випускати нові хіти, приділяючи максимум уваги кожному новому треку. Кожен шанувальник вже сьогодні може насолодитися 14 запальними хітами онлайн або скачати музику Пан Карпо.

Музику «Пан Карпо» у кожного є можливість не тільки прослухати, але й побачити кліпи групи Пан Карпо, які вже активно розповсюджується мережею та на каналі «Ютуб».

Кліпи групи Пан Карпо запальні. Зйомки проходять на фоні мальовничих краєвидів України. За якість звуку відповідає Олег Гончар, а всі креативні ідеї пропонують та впроваджують директор гурту Інна Негур та PR-менеджер Михайло Грумінський.

Чіхуахуї – скачати

Весна і секс – скачати

Я п’ю горілку – скачати

Пан Карпо – скачати

Ноги Колесом – скачати

Міс Вінниця – скачати

Ламборджині – скачати

Пес десь – скачати

Я просто влип – скачати

Краків – скачати

Ти мені не дала – скачати

Осіння – скачати

До побачення – скачати

Ви меломан? Любите веселі українські пісні? Цінуєте якість музики? Хочеться щось новенького? Тоді ми поспішаємо представити вам наше творіння – пісні, які створювалися з любов’ю, в яких наша частинка. Ваш плей-лист в телефоні сумує без нових треків? Ось вони – насолоджуйтесь!

Спеціально для наших шановних слухачів ми зібрали всі наші пісні і регулярно доповнюємо колекцію новими треками, щоб ви могли одними з перших почути кращі музичні композиції безкоштовно.

Ми молодий гурт, тому презентували свій перший альбом «Весна і Секс» Пан Карпо – 14 запальних пісень, які піднімуть настрій на весь день. Цінителі караоке можуть скачати або прослухати онлайн-мінусовки таких хітів як «Весна і Секс» та «Ноги веером».

Насолоджуватися якісною музикою на нашому сайті можна цілодобово, без перерви та вихідних. Кількість прослуховування музики необмежена — достатньо скачати музику Пан Карпо. Слухайте якісну музику з друзями та насолоджуйтесь кожною драйвовою ноткою.

У нас ви можете скачати безкоштовно музику Пан Карпо без реєстрації з можливістю слухати пісні онлайн.

МІНУСОВКИ

НОГИ КОЛЕСОМ (МІНУС) – скачати

ВЕСНА І СЕКС (МІНУС) – скачати

ПЕС ДЕСЬ (МІНУС) – скачати

Новини гурту «Пан Карпо»

27 травня 2018 року гурт прийняв участь у Всеукраїнському фестивалі під назвою «Від Поділля до Карпат».​

23 червня 2018 року жартівливий український стиль пісень пролунав на етнофестивалі «Живий вогонь» в Вінницькій області.

29 травня 2019 року гурт відсвяткував свій перший ювілей «1 рік» в Вінницькому міському палаці «Зоря».

4 травня 2019 року свою творчість група продемонструвала на відкритті українського фестивалю повітроплавання «Крила Дністра».

22 червня 2019 року на фестивалі «Живий вогонь» знову пролунали хіти гурту. На одній сцені музиканти виступали разом з гуртами «TOLOKA» та «Медовий полин».

За 2019 рік стали частими гостями столичних корпоративів, весіль, днів народжень. Популярність музики Пан Карпо росте з кожним днем.

Знайомі мелодії можна почути не тільки на просторах Інтернету, а й на музичних телеканалах, а також на радіо.

Шанувальникам творчості

Кожен шанувальник музики Пан Карпо має змогу не тільки відвідати концерти гурту, але й стати власником бейсболок та футболок з логотипом «ПК», чи «Пан Карпо».

Слідкуйте за творчістю на сайті та афішами! Вас чекають багато приємних несподіванок, запальні пісні та тільки  позитивні емоції.